420426-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Konsulttjänster inom landskapsarkitektur, Ljusdesign och gestaltning av lekmiljöer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom landskapsarkitektur, Ljusdesign och gestaltning av lekmiljöer
BeskrivningKonsulttjänster inom landskapsarkitektur, Ljusdesign och gestaltning av lekmiljöer
Intern identifierareKs 562/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71420000 Landskapsarkitektur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000