2. Förfarande
Förfarande
Titel: Optics Multilayer monochromator TomoWISE
Beskrivning: TomoWISE project Optics Multilayer monochromator. Will be installed at MAX IV 2027/ 2028 and be used for >10 years
Intern identifierare: V 2026/1233
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Optics Multilayer monochromator TomoWISE