420516-2025 - Resultat
Sverige – Revision – Kommunrevisionstjänster Örkelljunga 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunrevisionstjänster Örkelljunga 2025
BeskrivningUpphandlingen avser behovet av sakkunniga biträden till kommunens förtroendevalda revisorer.
Intern identifierare25/37
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000