2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överströmsindikering till kontaktledning
Beskrivning: Överströmsindikering sätts upp i kontaktledningen för att mäta var en kortslutning uppstår.
Intern identifierare: KOM-420822
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Överströmsindikering till kontaktledning