420598-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal – Besöksssytem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBesöksssytem
Beskrivningsystem inkl. tillhörande hårdvara för registrering och hantering av besökare i Regionens lokaler.
Intern identifierareRJL 2024/2201
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
Ytterligare klassificering (cpv): 31711300 Elektroniska system för tidsregistrering, 35123300 Närvarosystem, 48333000 Programvara för kontakthantering, 48445000 Programvara för kundhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL