42066-2026 - Resultat
Sverige – Andningsapparater för medicinskt bruk – CPAP för neonatalvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCPAP för neonatalvård
BeskrivningRegion Halland ska köpa in 9 st CPAP:er till neonatalavdelningen i Halmstad, med option på ytterligare CPAP:er. Inklusive nycklat förbrukningsmaterial, tillbehör mm.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119731:Lot:1