420670-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Resurskonsult byggledare mät, Stora projekt, Norrbotniabanan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult byggledare mät, Stora projekt, Norrbotniabanan
Beskrivning: Upphandlingen avser en resurskonsult - Byggledare mät till Norrbotniabanan.
Intern identifierare: KOM-418415
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser en mängdreglerare till stora projekt, Norrbotniabanan.
Intern identifierare: Resurskonsult byggledare mät, Stora projekt, Norrbotniabanan