2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 stycken Spol & sug insamlingsfordon
Beskrivning: Upphandling avseende Luleå miljöresurs behov av 2 stycken spol & sug insamlingfordon.
Intern identifierare: KLF 2024/966
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
Ytterligare klassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2 stycken Spol & sug insamlingsfordon