420701-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Diagnostikprodukter 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diagnostikprodukter 2024
Beskrivning: diagnostikprodukter såsom ekg-elektoder, termometrar, blodtrycksmätare, manschetter mm.
Intern identifierare: 2023-327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL (1)