Huvudsaklig CPV-kod 45112360 Återställande av mark
II.1.4.
Kort beskrivning
Objektet avser ramavtalsupphandling för avrop i mån av behov av Asfalt- och Markåterställningsarbeten främst för egenregiverksamheten vid Ledningsnät Produktion i samband med ledningsarbeten för vatten och avlopp men övrig verksamhet kan efter överenskommelse avropa från kommande avtal.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Del nr: DE 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45112360 Återställande av mark, 45233200 Diverse ytbehandling, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233250 Beläggningsarbeten utom vägbeläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Objektet avser ramavtalsupphandling för avrop i mån av behov av Asfalt- och markåterställningsarbeten främst för egenregiverksamheten vid Ledningsnät Produktion i samband med ledningsarbeten för vatten och avlopp men övrig verksamhet kan efter överenskommelse avropa från kommande avtal.
Del nr: DE 2