420880-2020 - ResultatSverige-Alvesta: Underhåll av gatubelysning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och underhåll gatubelysning
Referensnummer: 20/67
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50232100 Underhåll av gatubelysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser drift och underhåll av gatu- och vägbelysning i Alvesta kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen