See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster strategisk lokalförsörjning och lokalplanering
Beskrivning: Upphandling av kvalificerade konsulttjänster strategisk lokalförsörjning och lokalplanering
Intern identifierare: EUI 26 002
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000