See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster till Uppsala tingsrätt
Beskrivning: Lokalvård till Uppsala tingsrätt.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92405:Lot:1