See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Vitvaror
Beskrivning: Ramavtal för Vitvaror. Följande produkter omfattas av ramavtalet: Kylskåp, Frysskåp och mikrovågsugnar.
Intern identifierare: 2024-FA000088
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar, 39711120 Frysar, 39711130 Kylskåp, 39711362 Mikrovågsugnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter