2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Byggentreprenader
Beskrivning: Ramavtal Byggentreprenader
Intern identifierare: TND/2026:95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211200 Byggnation av servicehus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Byggarbeten
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1845861-0
Huvudklassificering (cpv): 45211340 Byggnation av flerfamiljshus
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Byggarbeten.
Intern identifierare: 1845862-1
Huvudklassificering (cpv): 45211341 Byggnation av lägenheter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anläggningsentreprenader Fastighet
Intern identifierare: 1845863-2
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anläggningsentreprenader Fastighet.
Intern identifierare: 1845864-3