421276-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Installationsentreprenad Gnesta vattenverk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelInstallationsentreprenad Gnesta vattenverk
BeskrivningInstallationsentrepenard för maskininstallationer samt el och styr vid Gnesta vattenverk.
Intern identifierareTI 2026-0085
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000