2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för service och reparationer av vitvaror
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: SBN24.12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Serviceavtal för vitvaror