2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala presentkort för minnesgåvor och personalgåvor
Beskrivning: RFI - Digitala presentkort för minnesgåvor och personalgåvor
Intern identifierare: KSUH/2026:24
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66132000 Varuförmedling
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser