Huvudsaklig CPV-kod 51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tilldelning genom DIS 20/83
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45315100 Eltekniska installationer, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 71314100 Tjänster på elområdet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Elmontörtjänster Drift