421365-2017 - ÄndringSverige-Lund: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kunskapsparken.
Referensnummer: 17/65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Förprojektering och detaljprojektering av 21 Hektar parkmark i nordöstra Lund i anslutning till Max 4/ESS.