2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sutur och stapling 2026 - del 2
Beskrivning: Avser avbrutna positioner från den ursprungliga upphandlingen av suturer och stapling 2026 med diarienummer 2025-452.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001