AB PiteEnergi tillsammans med Luleå Energi AB och Gävle Energi Aktiebolag bjuder in till dialogansökan gällande utveckling av framtidens digitala tjänster.
Upphandlingen genomförs som en konkurrenspräglad dialog.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen