Huvudsaklig CPV-kod 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar ROT-renovering av flerfamiljshus om ca 100 lägenheter, garage och verksamhet. VVS och El-installationer, VA-system, värmeledningar, tak, fasad, tilläggsisolering och solcellsanläggning mm