421479-2025 - Resultat
Sverige – Inspektion av ventilationssystem – OVK, Bjuv 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOVK, Bjuv 2025
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för OVK för Bjuvs kommun och kommunala bolag.
Intern identifierare24/181
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50712000 Reparation och underhåll av maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000