See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Klippans kommun 2025
Beskrivning: Klippans kommun har ett behov av att upphandla sakkunniga biträden till kommunens förtroendevalda revisorer. Upphandlingen omfattar även sakkunniga biträden till lekmannarevisorer i kommunens helägda bolag.
Intern identifierare: 25/127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000