TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Datorer och datamateriel
Bildskärmar
TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Telekommunikationsutrustning
Installation av elektriska ledningar och armatur
Installation av telekommunikationsutrustning
Installation av kommunikationsutrustning