421737-2022 - ÄndringSverige-Strängnäs: Förmedling av vårdpersonal
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster - sjuksköterskor, fysioterapeuter, arbetsterapeuter
Referensnummer: SN/2022:389-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79624000 Förmedling av vårdpersonal
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in er att lämna anbud vad gäller bemanningstjänster sjuksköterskor, fysioterapeuter och arbetsterapeuter.