42180-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Köksutrustning – Ramavtal Diskbalja 65L samt Handfat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Diskbalja 65L samt Handfat
BeskrivningRamavtal för diskbalja 65L samt handfat. Ramavtalets takvolym är 5 000 diskbaljor 65l och 30 000 handfat.
Intern identifierare23FMVU10160
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44211400 Fältkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtal för diskbalja 65L samt handfat. Ramavtalets takvolym är 5 000 diskbaljor 65l samt 30 000 handfat.
Intern identifierareRamavtal Diskbalja 65L samt Handfat