421866-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Falun: Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inlösen av korttranskationer och hyra av betalterminaler
Referensnummer: LD18/03003
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inlösen av korttransaktioner samt hyra av betalterminaler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Grupp 1 - Inlösen av korttransaktioner
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Grupp 2 - Hyra av betalterminaler
Del nr: 2