See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: EttIT - Nätverksinfrastruktur
Beskrivning: Nätverksinfrastruktur till EttIT 5K.
Intern identifierare: 23/414
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Upphandlingen avser nätverksinfrastruktur till EttIT 5K.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärdering
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Informationsfråga
Beskrivning: Upphandlingen avser nätverskinfrastruktur till EttIT 5K.