42192-2024 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Anbudsinbjudan för lokalvård Gåsebäcken
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan för lokalvård Gåsebäcken
BeskrivningDen här upphandlingen avser anbudsinbjudan av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem för lokalvård och kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Intern identifierareFF11/2023 SLF584/2023
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnbudsinbjudan för lokalvård Gåsebäcken