Förlängning av licensavtal för RiskSpectrum/RiskWatcher inklusive underhåll, uppgradering och träning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen