42199-2021 - ResultatSverige-Osby: Hälsovårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital Friskvårdsportal
Referensnummer: KS/2020:393 050
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en digital friskvårdsportal som hanterar administration, betalning samt uppföljning av aktiviteter gällande friskvårdsbidraget för Osby Kommuns medarbetare.
Upphandlande myndighet avser att teckna kontrakt med en leverantör för en period om två (år) med möjlighet till förlängning med två (1 + 1) år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen