2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning och handskottning
Beskrivning: Kommunen inbjuder till att lämna anbud på Vinterväghållning och handskottning.
Intern identifierare: KS 2026/445
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000