422006-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Diverse transportutrustning och reservdelar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reservdelar till bussar
Referensnummer: 19/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar köp reservdelar till Gamla Uppsala Buss samtliga bussar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen