422046-2026 - Resultat
Sverige – Tillagning av måltider – Måltidstjänster Rödabergsskolan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåltidstjänster Rödabergsskolan
BeskrivningUpphandlingen omfattar tillagning och servering av elev- och personalmåltider, inköp av råvaror samt övriga arbetsuppgifter som krävs för genomförandet av tjänsten.
Intern identifierareUTB ROG2026/6
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 15894210 Skolmåltider, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55523100 Servering av skolmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningTillagning av måltider
Intern identifierareMåltidstjänster Rödabergsskolan