Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Del av land (NUTS): Gotlands län (SE214)