42218-2017 - ResultatSverige-Nyköping: Reparation och underhåll av maskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparationer av röj- och motorsågar.
Referensnummer: 2016/2875
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Service och reparationer av sågar och övriga småmaskiner för hela myndigheten med lokal anpassning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen