Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44482200 Brandposter
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/05/2024
Slutdatum för varaktighet: 01/05/2026
Förlängning
Högst antal förlängningar: 4