See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Byggarbeten Arboga
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande entreprenader såsom underhåll, nybyggnad, till- och ombyggnadsarbeten inom område byggnadsarbeten.
Intern identifierare: VMKF-U 2026.51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete, 45262800 Ut- och tillbyggnadsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000