2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renhållningsfordon 2-fack HVO
Beskrivning: Köp av två st renhållningsfordon 2-fack HVO med option på yttterligare ett fordon till Mjölby kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112648:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator