422457-2023 - ResultatSverige-Strängnäs: Företagshälsovård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: KS/2023:150
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun och dess koncernbolag Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB har upphandlat företagshälsovård.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Strängnäs kommun och dess koncernbolag Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB har upphandlat ett ramavtal gällande företagshälsovård.