Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster, mindre format, Norrköpings kommun m.fl.
Referensnummer: UH-2019-40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköping-, Valdemarsvik-, Finspång-, Söderköpings kommuner och Kommunalförbundet Räddningstjänsten Östra Götaland inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling gällande ramavtal tryckeritjänster, mindre trycksaker. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com. Ytterligare information om Upphandlingscenter och vår verksamhet finns på www.upphandlingscenter.se
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen