42248-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar – Tidningar och tidskrifter på svenska och utländska språk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTidningar och tidskrifter på svenska och utländska språk
BeskrivningTidningar och tidskrifter på svenska och utländska språk
Intern identifierareSF 2023/395
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTidningar och tidskrifter på svenska och utländska språk