See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt- och saneringshall Rissne tunnelbanedepå DE1 - Anläggningsentreprenad inklusive BEST- och finplaneringsarbeten
Beskrivning: Entreprenaden ingår som en del i projektet att uppförande av en ny tvätt- och saneringshall inom Rissne tunnelbanedepå och omfattar utförande av: • Mark och anläggningsarbeten • BEST arbeten • Finplanering
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: TN 2025–0684
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000