See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsutrustning Parkeringshus Helsingborg
Beskrivning: Upphandling av parkeringsutrustning för parkeringshus Helsingborg.
Föregående meddelande: 530184-2023
Intern identifierare: 2023-FA000045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Parkeringssystem där leverantören ansvarar för drift, service, support och underhåll.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Leverantören ska tillhandahålla en helhetslösning som lever upp till de krav som framgår av 3 Kravspecifikation.