2. Förfarande
Förfarande
Titel: Databastjänst för E-tidningar och tidskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser en tjänst som innebär att media från hela världen finns tillgänglig på alla Hallands folkbibliotek och regionens egna biblioteksverksamheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92511000 Bibliotekstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122771:Lot:1