422673-2025 - Resultat
Sverige – Tandreglering – Tandtekniska tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tandtekniska tjänster
Beskrivning: Detta avtal omfattar leverans av tandtekniska tjänster till Region Örebro län.
Intern identifierare: 23RS1705
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85131100 Tandreglering
Ytterligare klassificering (cpv): 33132000 Tandimplantat, 33138000 Produkter för tandproteser och tandreglering, 33138100 Tandproteser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000