422685-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Uppdragskonsult Byggledare miljö för Spår- och växelbyte Hillared – Bor, Västra Götalands län och Jönköpings län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUppdragskonsult Byggledare miljö för Spår- och växelbyte Hillared – Bor, Västra Götalands län och Jönköpings län
BeskrivningUppdragskonsult Byggledare miljö för Spår- och växelbyte Hillared – Bor.
Intern identifierareKOM-420731
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUppdragskonsult Byggledare miljö för Spår- och växelbyte Hillared – Bor, Västra Götalands län och Jönköpings län