422797-2017 - ResultatSverige-Gävle: Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobila gasflak för transport av fordonsgas för Gästrike Ekogas AB.
Referensnummer: 6938
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
II.1.4.
Kort beskrivning
Föreliggande anbudsinfordran avser leverans av fyra (4) stycken mobila gasflak.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 44615100 Tryckkärl av stål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen